Iata ca atrecut aproape un semestru din acest an scolar.
In corul nostru s-au produs cateva modificari..
Fete au plecat, au venit voci noi, frumoase, proaspete si vesele.
"Armonia" este acum un cor pe trei voci, cu cele mai bune voci feminine din liceu dar si cu un grup de baieti pe cat de talentati pe atat de simpatici :)
Ne citim la urmatoarea postare cu poze si filmulete!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu