marți, 28 decembrie 2010

Si a fost 2010.....

Pentru cei care nu au fost alaturi de noi joia trecuta (vezi postarea precedenta)...am fost singurul cor de la liceu care a intrat in Finala.
Am si reusit sa castigam de altfel premiul al II lea \:D/
Multumesc inca o data tutror celor prezenti.
Ne vom revedea abia pe 3 ianuarie 2011 probabil in jur de 11...12 ziua la liceu penreu repetitii.
Va urez un An Nou cu sanatate, voie buna, toleranta si mai multe zambete!

p.s. nu va mai ciondaniti atat!In fond fiecare este unic si trebuie sa stim sa mai lasam si de la noi macar o data...

va pup!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu