Pentru cei care nu au fost alaturi de noi joia trecuta (vezi postarea precedenta)...am fost singurul cor de la liceu care a intrat in Finala.
Am si reusit sa castigam de altfel premiul al II lea \:D/
Multumesc inca o data tutror celor prezenti.
Ne vom revedea abia pe 3 ianuarie 2011 probabil in jur de 11...12 ziua la liceu penreu repetitii.
Va urez un An Nou cu sanatate, voie buna, toleranta si mai multe zambete!
p.s. nu va mai ciondaniti atat!In fond fiecare este unic si trebuie sa stim sa mai lasam si de la noi macar o data...
va pup!
music4ever
marți, 28 decembrie 2010
miercuri, 22 decembrie 2010
Maine 23 dec.2010 FINALA Concursului de Colinde
Maine - 23 decembrie 2010 - ne vedem la 16.30 vis-a vis de Mall Vitan la FINALA Concursului de Colinde.
Sa va imbracati gros si sa veniti cu mapele (cine le mai are).
Va multumesc si va urez o seara frumoasa:)
p.s.mai anuntati si din colegii care nu obisnuiesc sa intre pe mess/net daca puteti : Ana, Diana,Andra, Luminita - 9G;
Florina, Andrei, Dani - 9B;
ALISIA/CATRINEL, Ioana - 9D;
Roya - 9F - posibil sa plece la tara zicea...
Maria Badiceanu - 10B
Madalina &Andreea - 11E
Eva - 11F
p.s. cantam "La Vitleem" +ceva cu negativ..e prea firg de chitara..sau doar daca vor Marian si Dani sa o aduca :)
p.s.s. posibil sa vina cineva important (mai ales pt. 9B, 10B si 11C sa ne asculte )
Sa va imbracati gros si sa veniti cu mapele (cine le mai are).
Va multumesc si va urez o seara frumoasa:)
p.s.mai anuntati si din colegii care nu obisnuiesc sa intre pe mess/net daca puteti : Ana, Diana,Andra, Luminita - 9G;
Florina, Andrei, Dani - 9B;
ALISIA/CATRINEL, Ioana - 9D;
Roya - 9F - posibil sa plece la tara zicea...
Maria Badiceanu - 10B
Madalina &Andreea - 11E
Eva - 11F
p.s. cantam "La Vitleem" +ceva cu negativ..e prea firg de chitara..sau doar daca vor Marian si Dani sa o aduca :)
p.s.s. posibil sa vina cineva important (mai ales pt. 9B, 10B si 11C sa ne asculte )
luni, 20 decembrie 2010
Selectati link-ul si deschideti fereastra noua
http://www.youtube.com/watch?v=A7olb8ECHms&feature=related
Deoarece nu vrea sa-mi ataseze link-ul... va rog sa-mi selectati si sa deschideti in fisier nou. Este video-ul de pe youtbe pt. "God rest you merry gentlemen" - Lorena McKennit
Enjoy :)
Deoarece nu vrea sa-mi ataseze link-ul... va rog sa-mi selectati si sa deschideti in fisier nou. Este video-ul de pe youtbe pt. "God rest you merry gentlemen" - Lorena McKennit
Enjoy :)
MAINE!!!!!
Dragii mei,
maine ne asteapta SERBAREA de Craciun. Am scris cu majuscule, deoarece este si posibil ultimul eveniment cu corul din acest an!
Va astept maine de la ora 11.00 la sala noastra sus la cor:
1.Bluza de la cor/neagra/rosie/alba. Baietii - camasa dac aveti :)
Pantaloni/fusta inchisi la culoare, incaltamine inchisa la culoare!!!!
Sunt capabila de crime sangeroase daca mai vad blugi albastrii (Adina), bluze mov (luminita) sau verzi (Marian)...
2.Mapele la care va copiati de mana sau printati cuvintele de la "Amazing grace" si "God rest you merry gentlemen"
3. Fiti mai atenti, mai putin galagiosi :)).Aveti link cu "God rest you merry gentlemen" sa-l mai ascultati maine sau acum :))
4. Succes la Olimpiada de romana!
5. Va imbratisez si va urez somnic usor dragii mei >:D<
p.s.Joi ne anunta rezultatul de la concursul de colinde!
maine ne asteapta SERBAREA de Craciun. Am scris cu majuscule, deoarece este si posibil ultimul eveniment cu corul din acest an!
Va astept maine de la ora 11.00 la sala noastra sus la cor:
1.Bluza de la cor/neagra/rosie/alba. Baietii - camasa dac aveti :)
Pantaloni/fusta inchisi la culoare, incaltamine inchisa la culoare!!!!
Sunt capabila de crime sangeroase daca mai vad blugi albastrii (Adina), bluze mov (luminita) sau verzi (Marian)...
2.Mapele la care va copiati de mana sau printati cuvintele de la "Amazing grace" si "God rest you merry gentlemen"
3. Fiti mai atenti, mai putin galagiosi :)).Aveti link cu "God rest you merry gentlemen" sa-l mai ascultati maine sau acum :))
4. Succes la Olimpiada de romana!
5. Va imbratisez si va urez somnic usor dragii mei >:D<
p.s.Joi ne anunta rezultatul de la concursul de colinde!
duminică, 19 decembrie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)