Dragii mei,
maine ne asteapta SERBAREA de Craciun. Am scris cu majuscule, deoarece este si posibil ultimul eveniment cu corul din acest an!
Va astept maine de la ora 11.00 la sala noastra sus la cor:
1.Bluza de la cor/neagra/rosie/alba. Baietii - camasa dac aveti :)
Pantaloni/fusta inchisi la culoare, incaltamine inchisa la culoare!!!!
Sunt capabila de crime sangeroase daca mai vad blugi albastrii (Adina), bluze mov (luminita) sau verzi (Marian)...
2.Mapele la care va copiati de mana sau printati cuvintele de la "Amazing grace" si "God rest you merry gentlemen"
3. Fiti mai atenti, mai putin galagiosi :)).Aveti link cu "God rest you merry gentlemen" sa-l mai ascultati maine sau acum :))
4. Succes la Olimpiada de romana!
5. Va imbratisez si va urez somnic usor dragii mei >:D<
p.s.Joi ne anunta rezultatul de la concursul de colinde!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu