miercuri, 22 decembrie 2010

Maine 23 dec.2010 FINALA Concursului de Colinde

Maine - 23 decembrie 2010 - ne vedem la 16.30 vis-a vis de Mall Vitan la FINALA Concursului de Colinde.
Sa va imbracati gros si sa veniti cu mapele (cine le mai are).
Va multumesc si va urez o seara frumoasa:)
p.s.mai anuntati si din colegii care nu obisnuiesc sa intre pe mess/net daca puteti : Ana, Diana,Andra, Luminita - 9G;
Florina, Andrei, Dani - 9B;
ALISIA/CATRINEL, Ioana - 9D;
Roya - 9F - posibil sa plece la tara zicea...
Maria Badiceanu - 10B
Madalina &Andreea - 11E
Eva - 11F

p.s. cantam "La Vitleem" +ceva cu negativ..e prea firg de chitara..sau doar daca vor Marian si Dani sa o aduca :)
p.s.s. posibil sa vina cineva important (mai ales pt. 9B, 10B si 11C sa ne asculte )

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu